Menu

Home

Oferty specjalne

Dla zdrowia

Dla urody

Dla rodziny i dzieci

Dla biznesu

Restauracja LATERNA

SPA & Wellness

Klub HYDROFOBIA

Galeria

Kontakt

Voucher

Antystres

Pakiet Antystres to najlepszy sposób na długotrwałe zmęczenie i stres.Żyjemy szybko, coraz szybciej, ogromna ilość zadań i codziennych obowiązków, pośpiech. Uczucie zmęczenia, spadek nastroju i to co najgorsze: spadek odporności organizmu i choroby psychosomatyczne. Wiemy jak temu zaradzić.

Pozbądź się napięcia

Żyjemy w ciągłym biegu. Przytłaczają nas problemy dnia codziennego albo niezrealizowane cele. Czasem męcząca jest po prostu rutyna. Uwolnij się od codzienności, zaczerpnij świeżego morskiego powietrza. Poddaj się relaksującym spacerom przy brzegu morza, posłuchaj szumu nadmorskich fal i odpręż zmęczone mięśnie w SPA.

Proponujemy Państwu pakiet 3 dniowego odprężenia w postaci:

 • 2 noclegów w przestronnym apartamencie typu KOMFORT o powierzchni około 50m2 (pokój dzienny z aneksem kuchennym, łazienka, sypialnia, balkon)
 • Posiłki w postaci bufetu - pożywne śniadania i bogate obiadokolacje
 • Możliwość niemilitowanego korzystania z Sali komputerowej ZONDA
 • Nielimitowane korzystanie ze strefy Wellness (basen, sauny, jacuzzi, sala fitness)
 • Nielimitowany dostep do Internetu (Wifi, LAN)
 • Pakiet SPA dla każdej osoby dorosłej:
   • Masaż twarzy, szyi i dekoltu
   • Zabieg parafinowy na dłonie
   • Masaż stóp
   • Do wyboru:
   1. Masaż klasyczny pleców
   2. Masaż kamieniami pleców

Klinika Zdrowego Kręgosłupa i Stawów

Ból, zmniejszona sprawność stawów to sygnał do szybkiego podjęcia działań wspomagających.

Zdrowie i Figura. Wczasy odchudzające.

Program rehabilitacyjny przygotowany przez lekarzy, fizjoterapeutów i specjalistów odnowy biologicznej.

Wczasy odchudzające nad morzem, na które składają się zbilansowana, dieta wyszczuplająca i oczyszczająca, codzienne treningi fizyczne , zestaw zabiegów z wykorzystaniem najnowszej aparatury wspomagającej modelowanie sylwetki.

Fitness Weekend

W codziennej pogoni za uciekającym czasem często zapominamy o tym, jak ważny jest ruch i aktywność fizyczna. Podaruj sobie trzy dni dla dobrej kondycji - pełne zdrowia i relaksu. Dwa noclegi w komfortowym, przestronnym apartamencie w otoczeni zieleni krajobrazu Natura 2000, świeże, morskie powietrze oraz wspaniały relaks w zaczarowanym Świecie SPA. To świetna okazja do pełnej odnowy, a nowy tydzień zaczniesz w podskokach!

Brzuch Płaski Jak Deska

Teraz i Ty możesz to osiągnąć…

Specjalnie zaprojektowany program, obejmujący elementy świadomego żywienia, treningu ITO, zabiegów i masaży, pomoże w efektywny sposób modelować wszystkie partie brzucha. Nowoczesne metody wsparte wiedzą i doświadczeniem specjalistów i lekarzy pomogą zrealizować Twoje marzenia o wspaniałej kondycji i smukłej sylwetce.Trening obwodowy, tabata, interwały – przyjedź i poznaj siłę tej kombinacji!