Przyjazd
Wyjazd
kup voucher

Restauracja & bar

  1. Strona główna
  2. Restauracja & bar

W restauracji Laterna odkrywamy pasję smaku i proponujemy naszym Gościom kulinarną przygodę z daniami kuchni polskiej i europejskiej.

Kuchnia w restauracji Laterna to podróż do tradycyjnych polskich smaków prezentowanych w nowoczesnej odsłonie. Menu skomponowane jest z wykorzystaniem bogatych zasobów regionalnych: ryb, warzyw i owoców.

 

Szef Kuchni
Robert Downarowicz


Z ogromną przyjemnością przedstawiamy naszego Szefa Kuchni, który dzięki swojemu wyczuciu smaku i estetyki dba o jakość oraz całokształt wydawanych dań w Restauracji Laterna.  Trzydziestoletnie doświadczenie pozwoliło mu na wypracowanie własnego stylu oraz wysokiego kunsztu, który pomaga mu nie tylko tworzyć dania tradycyjne ale także niezwykle eleganckie 
i wyrafinowane. Kieruje się dewizą „smacznie, zdrowo i kolorowo”. Dużą uwagę zwraca na dobór produktów, dlatego też ściśle współpracuje z lokalnymi, sprawdzonymi dostawcami i korzysta
z regionalnych dóbr. Stawia na tradycyjną polską kuchnię, w którą potrafi tchnąć ducha innowacyjności. Rezultatem tego są wysublimowane potrawy przyrządzane nowoczesnymi metodami (np. sous vide).

Z naszym hotelem związany jest od 7 lat.

 

Bar H2O z letnim tarasem oferuje: 

  • wybór deserów i domowych ciast, 
  • aromatyczne kawy, herbaty, 
  • bogatą ofertę napoi i drinków.
Galeria
Lokalizacja

Wyjątkowe miejsce

Baltic Plaza mediSPA & FIT
ul. Plażowa 1, 78-100 Kołobrzeg

Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij