Przyjazd
Wyjazd
kup voucher

Zachęcamy Państwa do skorzystania z naszych usług, gdzie gwarantujemy wyjątkowe doznania w niesamowitej atmosferze SPA.

Strefa SPA w Hotelu Baltic Plaza mediSPA&fit**** to wyjątkowe miejsce do odpoczynku i pielęgnacji ciała. W swojej ofercie posiadamy szeroki wybór zabiegów na twarz, ciało, zabiegi dedykowane mężczyznom, masaże oraz wiele zabiegów pielęgnacyjnych (m.in. henna, manicure,  pedicure itp.).

Rezerwacji zabiegu w Strefie SPA można dokonać osobiście, mailowo pisząc na adres: spa@balticplaza.eu lub telefonicznie: nr +48 94 71 35 590 (dla apartamentu hotelowego wew. 400). Zachęcamy do wcześniejszej rezerwacji zabiegu (przed przyjazdem do hotelu) w celu jak największego komfortu przy wyborze terminu.

Do Strefy SPA najlepiej przyjść w szlafroku, dostępnym w pokoju hotelowym lub Recepcji Głównej hotelu. Dla gości spoza hotelu zapewniamy szlafroki, klapki i ręczniki.

W gabinecie otrzymają Państwo bieliznę jednorazową.

Prosimy o nieprzynoszenie do SPA biżuterii i innych cennych przedmiotów oraz telefonów komórkowych.

 

Rezerwacja zabiegów SPA można dokonać osobiście,  telefonicznie: +48 94 71 35 590 lub mailowo pisząc na adres: spa@balticplaza.eu

 

Godziny otwarcia Strefy Baltic SPA:

Niedziela - Czwartek – 10:00 - 18:00

Piątek -Sobota - 10:00 - 20:00

Drodzy Goście,
Z uwagi na aktualną sytuację spowodowaną pandemią koronawirusa uprzejmie informujemy, iż strefa SPA (zabiegi kosmetyczne, masaże, fizykoterapia) jest wyłączona z użytkowania do odwołania. Wszelkie zabiegi spa wykonywane są jedynie na zapytanie, po wcześniejszym umówieniu terminu. 
Przepraszamy za utrudnienia.
Rezerwacji zabiegów można dokonywać mailowo:
e.kozicka@balticplaza.eu
spa@balticplaza.eu

Galeria

Kontakt:

Tel: +48 94 71 35 590
E-mail: spa@balticplaza.eu

Lokalizacja

Wyjątkowe miejsce

Baltic Plaza mediSPA & FIT
ul. Plażowa 1, 78-100 Kołobrzeg

Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij